Truck Complex

O nas

Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej i finansowej w zakresie sprzedaży i skupu oraz finansowania środków transportu. Nasze osobiste, kilkuletnie doświadczenie w branży transportowej daje Państwu gwarancję optymalnego doboru pojazdu w zależności od wymogów wykonywanego zlecenia.

Prowadzimy sprzedaż używanych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, samochodów dostawczych, nowych i używanych pojazdów do transportu drewna, pojazdów leśnych oraz nowych naczep i przyczep marki MEGA i ZASŁAW - TRALIS.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani możemy również sprowadzić pojazd pod indywidualne zamówienie. Na wybrane pojazdy istnieje możliwość udzielenia pisemnej gwarancji na okres do 6 miesięcy.
Przy zakupie pojazdu z naszej oferty istnieje także możliwość pozostawienia posiadanego środka transportu w rozliczeniu.

Skupujemy ciągniki siodłowe oraz naczepy. Nasi przedstawiciele dojeżdżają pod wskazany adres w ciągu 24h. Płacimy gotówką.

W zakresie finansowania współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania instytucjami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku, co gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę przed i posprzedażną.

Dążymy do maksymalizacji zadowolenia naszych klientów.

Udaje nam się to osiągnąć dzięki szerokiej sieci naszych dostawców i odbiorców w całej Europie.