Truck Complex

Przydatne informacje

Co zrobić z nieużywanym samochodem ciężarowym? Jak pozbyć się pojazdu, który już od dawna tylko zajmuje niepotrzebnie miejsce i nie ma z niego żadnego pożytku, a dodatkowo jego stan jeszcze bardziej się pogarsza z dnia na dzień?

Niezależnie od tego, czy Państwa samochód ciężarowy jest po wypadku, ma już swoje lata czy jednak jest w świetnym stanie technicznym i po prostu weszli Państwo w posiadanie lepszego pojazdu i nie mają miejsca na ten. W każdej z tych sytuacji mogą Państwo skorzystać z naszych usług, które w takich sytuacjach stanowią niemałą pomoc i umożliwiają w krótkim czasie zamianę starego pojazdu na gotówkę. Zgłoszenie się do skupu samochodów ciężarowych to zdecydowanie lepsza opcja niż branie całego przedsięwzięcia na siebie. Może się bowiem okazać, że trudno będzie znaleźć osobę, która będzie chciała odkupić od nas pojazd będący np. w niezbyt dobrym stanie technicznym.

Na tej stronie pragniemy przekazać Państwu garść przydatnych informacji o tym, jak działa nasz skup samochodów ciężarowych i dlaczego warto skorzystać z usług właśnie naszej firmy. Po przeczytaniu tego artykułu dowiedzą się Państwo, czego mogą oczekiwać po transakcji i co gwarantujemy z naszej strony.

Indywidualna wycena samochodu ciężarowego

Nie posiadamy czegoś takiego, jak ustalony z góry cennik. Każda transakcja zawierana z naszym Klientem jest traktowana przez nas indywidualnie. Dlatego każdy pojazd, który zgłaszają Państwo do nas, zasługuje na indywidualną wycenę i my właśnie taką oferujemy. Proponujemy zawsze cenę najbardziej korzystną dla Klientów. Ustalamy ją na podstawie oceny stanu technicznego samochodu, jego marki, modelu, roku produkcji, rodzaju ogumienia, przebiegu i innych tego typu czynników.

Dlaczego warto odsprzedać samochód ciężarowy?

Jeżeli posiadają Państwo samochód w kiepskim stanie technicznym lub nie mają Państwo pieniędzy na to, by kupić sobie nowy pojazd – warto pomyśleć o odsprzedaniu tego, który kurzy się w garażu. Oddanie posiadanego pojazdu szybko i bez zbędnych formalności umożliwia zdobycie pieniędzy na nowy samochód. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że do skupu mogą Państwo oddać pojazd w każdym wieku, przebiegu czy stanie technicznym, a cała transakcja jest tak pomyślana, by nie musieli Państwo wkładać w to wiele wysiłku – nasz przedstawiciel przyjeżdża pod wskazany adres, robi indywidualną wycenę i przekazuje Państwu gotówkę.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Zatrudniamy profesjonalistów, którzy doskonale znają się na indywidualnej wycenie samochodów i mają świetny kontakt z Klientem. Właśnie dlatego korzystając z naszych usług Klienci mają szansę uzyskać fachowe doradztwo na każdym etapie transakcji.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Naszą kompleksową ofertę kierujemy zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Dzięki temu nasze usługi są w zasięgu niemalże każdego. Niejednokrotnie byliśmy doceniani za elastyczność oraz profesjonalizm i rzetelność, a z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych Klientów. Naszą ofertę stworzyliśmy tak, by odpowiedziała na potrzeby szerokiego grona osób zarówno poszukujących samochodu, jak i tych, którzy chcą swój pojazd sprzedać.

Szybko i sprawnie

Niewątpliwą zaletą naszych usług jest to, że działamy niemalże natychmiastowo. Dostajemy zgłoszenie od zainteresowanego Klienta i już w ciągu 24 godzin pojawiamy się pod wskazany adres. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminu odbioru pojazdu i zawsze bierzemy pod uwagę preferencje naszych Klientów. Dodatkowo płacimy gotówką, dzięki czemu nasz Klient ma do swojej dyspozycji odpowiednią kwotę od razu w chwili sprzedania pojazdu!

W trosce o Państwa wygodę zadbaliśmy o to, by współpraca z nami była jak najbardziej bezproblemowa i sprawna. Właśnie dlatego na naszej stronie internetowej pojawił się specjalny formularz, w którym mogą Państwo wpisać wszystkie niezbędne nam informacje o pojeździe, a także zostawić swoje dane kontaktowe. Sami odpowiemy na zgłoszenie – Państwo nie muszą się o nic martwić!

Próbowanie sprzedania wyeksploatowanego samochodu na własną rękę może być trudne i czasochłonne, ponieważ opiera się głównie na przeglądaniu portali internetowych. Jeżeli skorzystają Państwo z naszych usług szybko i bezproblemowo pozbędą się Państwo niepotrzebnego samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!